Sokszínű reformátusság

2012. augusztus 01., címkék: református világközösség (rev), barnóczki anita, indonézia, konferencia, teológus

Magyar résztvevők élményei a Református Egyházak Világközösségének indonéziai konferenciájáról.

Cigánymisszió a Kossuth Rádióban

2011. október 13., címkék: média, barnóczki anita, interjú

Barnóczki Anita református lelkésznőről készült portré az MR1-Kossuth Rádióban. A tiszáninneni egyházkerület cigánymissziós referensével készült interjút meghallgathatják a rádió internetes hangtárában.

Értékként látni a másikat

2011. április 08., címkék: ökumené, cigánymisszió, tiszáninneni egyházkerület, ökumene, Ökumené, barnóczki anita, cigányok világnapja

"Nem csupán a hozzánk hasonlóakért vagyunk felelősek, de a tőlünk nagyon különbözőek iránt, és még az iránt is, hogy önmagunknak megteremtsük a különbözőségek megismerése általi gazdagodás lehetőségét" - Barnóczki Anita, tiszáninneni cigánymissziós referens gondolatai a cigányok világnapja apropóján.